O mnie słów kilka…Bartłomiej Skolasiński


Mów mi Bartek! Robię zdjęcia od kiedy byłem dzieckiem. Zawsze miałem ze sobą swój aparat i to dzięki tej, wtedy zabawie w zdjęcia, poznałem wiele wspaniałych ludzi, z którymi do dziś mam kontakt. Ta pasja przerodziła się w pracę.

Najlepszą na świecie pracę! To dzięki tym wszystkim parom, które poznałem, które mi zaufały, to dzięki Wam, dziś robię to, co kocham. Dziękuję.
Oprócz robienia zdjęć uwielbiam grać w planszówki z rodzinką, podróżować z moją ukochaną żoną ;*, czy spotykać się z moimi przyjaciółmi na piwku lub dwóch, trzech. Lubię dobre seriale, takie jak: Gra o tron, czy Dexter, bądź The office, filmy Wes’a Anderson’a, czy Michael’a Haneke; dobrą książkę, bądź audiobooka, Stieg’a Larssona, czy biografie, takie jak Arnold S. czy Steve J.
Uwielbiam świat sztuki i często, gdy wybieram się do jednego z większych miast, odwiedzam tamtejsze galerie sztuki i troszkę udaje że się znam. Oprócz fotografii ślubnej, robię fotografię modową, portrety i zdjęcia „beauty”.
By dowiedzieć się więcej co u mnie słychać aktualnie, zajrzyj na mojego bloga. Piszę nie tylko o fotografii.

Swirl Top

Planujesz ślub?

Skontaktuj się ze mną. Skorzystaj z strony „Kontakt” na której w prosty sposób możesz wypełnić formularz kontaktowy i zapytać o ofertę zdjęć ślubnych.

KontaktSwirl Bottom